Jak zrobić duże i nowe emotki na FB: poradnik krok po kroku

Eksplorowanie świata emoji na Facebooku to świetny sposób na dodanie kolorów i wyrazistości do Twoich wiadomości czy wpisów. Czasami zwykłe emoji nie wystarczą i chcesz użyć większych lub nowszych emotikonek, które lepiej oddadzą Twoje emocje. Dobrze trafiłeś! W tym artykule przedstawimy sposób na dodanie dużych i nowych emotek na Facebooku krok po kroku. Spraw, by Twoje rozmowy były jeszcze bardziej ekspresyjne!

Krok 1: Znajdź odpowiednie miejsce do wysłania emotek

Zanim przejdziesz do rzeczy i dodaś dużą lub nową emotkę na Facebooku, musisz najpierw przygotować miejsce do ich wysłania. Może to być sekcja komentarza, okno rozmowy Messenger czy pole, w którym możemy tworzyć nowy wpis. Postaraj się wybrać miejsce, które najbardziej pasuje do Twojego zamysłu oraz którego aktualnie potrzebujesz.

Krok 2: Dodawanie dużych emotek na FB

Jeśli chodzi o duże emotki na FB, sprawa jest nieco trudniejsza niż w przypadku zwykłych emoji. Facebook oferuje pewne duże emotki, ale trzeba użyć specjalnych kodów, które są dostępne w komendach/generatorach emoji. Najwygodniej zrobić to przez wyszukanie strony z takimi generatorami poza FB, na przykład “duże emoji generator”.

Warto jednak pamiętać, że na chwilę obecną ich ilość jest ograniczona, a Facebook może w każdej chwili zaktualizować te opcje. Tak czy inaczej, na pewno będziesz miał więcej zabawy towarzyszącej przesyłani emocjonalnych wiadomości!

Krok 3: Przejście do zakładki Emotki na FB

Aby dodać nowe emotki, trzeba mieć dostęp do zakładki emotki na Facebooku. Standardowo, Facebook ma już w swojej bazie ogromną ilość emotek, ale możemy jeszcze bardziej poszerzyć ich pole działania. Zakładkę Emotki znajdziesz zarówno na aplikacji mobilnej, na Messengerze, jak i na stronie www.

Krok 4: Jak zrobić nowe emotki na FB

Jeśli zwykłe emoji nie wystarczają, możemy to zmienić dzięki dodawaniu nowych emotek na FB. Możesz to zrobić na kilka sposobów:
1. Dodaj emotkę z innej platformy lub aplikacji takiej jak Gboard czy Bitmoji. Prześlij do okna wprowadzania tekstowego emojis, które wybrałeś.
2. Znajdź w Internecie strony z kodami do nowych emotek. Kopiuj kod, a następnie wklej go w treści wiadomości na Facebooku.
3. Ściągnij specjalną aplikację ze sklepu Google Play czy AppStore, która oferuje nowe emoji.

W każdym razie, warto pamiętać, że nie wszystkie nowe emocje będą kompatybilne z Facebookiem, dlatego zainwestuj czas w nieco poszukiwania. Dowiedz się, które z nich najlepiej będą pasowały do Twojego używania FB oraz jak często będziesz z nich korzystać.

Krok 5: Eksperymentuj z emotkami

Pobaw się trochę różnymi emotkami, przecież nie ma równi i nigdy nie wiemy jakie ekspresje będziemy potrzebować w kolejnych rozmowach, wpisach czy sekcjach komentarzy. Eksperymentuj i dodawaj różne emocje, a także wprowadź kombinacje różnych znaków, by postarasz się tworzyć śmieszne i kreatywne emotki!

Streszczenie: Sposoby na tworzenie i dodawanie dużych i nowych emotek na Facebooku

W naszym artykule podkreśliliśmy główne punkty dotyczące dodawania dużych i nowych emotek na Facebooku. Przedstawiliśmy kilka kroków, które pomogą Ci zrozumieć i nadać twoim rozmowom bardziej personalny, zabawny i oryginalny charakter:

  1. Wybierz miejsce, które będzie wymagać emotek – jak komentarze, rozmowy na Messengerze czy tworzenie nowego wpisu.
  2. Skorzystaj z generatorów dużych emotek poza Facebookiem, aby dodać wyjątkowe i większe emoji do swoich wiadomości – ale pamiętaj, że ich ilość jest ograniczona.
  3. Znajdź zakładkę emotki na Facebooku, aby mieć dostęp do standardowych emotek oraz rozszerzenia ich funkcjonalności.
  4. Zastosuj różne sposoby na tworzenie i dodawanie nowych emotek na FB: wynajdowanie kodów w Internecie, importowanie emoji z innych aplikacji czy korzystanie z specjalnych aplikacji ze sklepu z oprogramowaniem.
  5. Eksperymentuj z różnymi emotkami oraz twórz zabawne i kreatywne kombinacje.

Wykorzystaj te wskazówki, aby ożywić swoje rozmowy na Facebooku, wyrazić emocje oraz uczynić swoje interakcje bardziej angażującymi i interesującymi!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Bunt dwulatka: Jak sobie radzić z buntowniczym zachowaniem u dzieci na różnych etapach życia

Bunt dwulatka: Jak sobie radzić z buntowniczym zachowaniem u dzieci na różnych etapach życia

Bunt dwulatka to etap rozwoju, z którym praktycznie każdy rodzic musi się

Next
Czy jestem chory psychicznie? Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym i objawach, na które warto zwrócić uwagę

Czy jestem chory psychicznie? Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym i objawach, na które warto zwrócić uwagę

Zdrowie psychiczne odgrywa kluczową rolę w naszym życiu, wpływając na dobre

You May Also Like